E-Ticaret Yazılımı

Ürünülerinizi internet üzerinden satarak pazar payınızı genişletmeyi ve satışlarınızı arttırmayı hedefliyorsanız E-Ticaret Yazlım'larınızda bizi tercih edin.

E-Ticaret projenizde sizin için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızdan yola çıkarak hazırlanan Sirenox Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak işletmenizi tüm fonksiyonlarıyla e-ticaret dünyasına hazırlıyoruz. Bunun için gerekli olan tüm altyapı hizmetleri ile beraber mobil, özel tasarımlar, özel eğitimler ve özel destek hattı ile sizi bir adım öne taşıyoruz.


E-Ticaret Nedir?

E-ticaret, müşterilerine yılın her günü ve saatinde alışveriş yapabilme özgürlüğü sunan, “fiziksel mağaza” ve “çalışma saatleri” zorunluluklarını ortadan kaldıran ve işletmeleri de özgürleştiren bir web teknolojisidir. Aynı zamanda, girişimcilerin kendi işlerini kolaylıkla kurabilme ve yürütebilmelerine de olanak sağlar. E-Ticaret, ticaret alanında büyük fırsatlar sunan ve yüksek kârlılık oranlarına sahip büyük bir pazar olduğu için, ürünlerini dünyanın dört bir yanına pazarlamak isteyen girişimcilere kolaylık sağlar.

e-ticaret yazılımı

E-Ticaret'in Faydaları Nelerdir?

Sirenox reklam danışmanınız reklam kampanyaları ve bütçeleri olabildiğince optimize ederek en doğru fiyatla, en düşük maliyetlerde olabildiğince fazla müşteri çekebilmenizi sağlayacaktır.

  • Şirketinizin 7/24 açık olan ve internet üzerinden müşterilerinize daimi hizmet sunabileceğiniz bir şubesi oluşur.
  • Saniyeler içinde gerçekleşen elektronik ortamdaki ticaret sayesinde, zamanınızı daha verimli kullanmanızı sağlar.
  • Her türlü ürünün stoklanması ve sunulması için kullanılacak yer sarfiyatını engeller, ayrıca bir çok ürünün gösterilmesine imkân sağlayarak ürün yelpazenizi rahatça sunmanızı sağlar.
  • Programda tutulan stok bilgileri ve analizleri sayesinde iş yönetiminizi daha kolay bir hale getirir.
  • Global bir ortamda bulunan şubeniz kolay kolay enflasyondan etkilenmeyeceği için büyük zararlarınızın önüne geçer.
  • Reklam maliyetlerini azaltarak, daha çok müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar.