Sosyal Medya Danışmanlığı

Firmanızın sosyal ağlardaki itibarı için sosyal medya danışmanlığında bizi tercih edin.

Sirenox Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak firmanızın sunduğu hizmetin veya ürününün bilinirliğini ve marka gücünü artırmak amacıyla sosyal medya danışmanlığı konusunda yardımcı oluyoruz.


Sosyal Medya Nedir?

Türkiye’de Facebook,Twitter ve Insagram ağlarından oluşmaktadır. Genel olarak Türkiye’deki kitle bu ağlarda daha fazla vakit geçirmekte ve paylaşımlarda bulunmaktadır. Fakat Google Plus sosyal ağı ise Türkiyede facebook'un yerini alamamıştır. Kurumsal sayfalar hedeflemesinin faaliyete geçmesi ile danışmanlık hizmetimize bu ağda katılacaktır.

sosyal medya danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığını Nedir?

Sosyal ağlar ziyaretçi ve müşteri kullanımı açısından çok popüler bir hale gelmiştir. Sosyal ağların popüler olmasınının nedeni insanların bu ağları alışkanlık haline getirmesi ve kullanım sıklığıyla eşdeğerdir. Sosyal ağların önem kazanması, beraberinde Sosyal Medya Danışmanlığı/Uzmanlığı alanlarını getirmiştir.

Firmaların sadece kurumsal yapılarına uygun web tasarım yaptırmaları yetmiyor. Aynı zamanda sosyal ağlarda da aktif yer almaları, kampanyalarla desteklemeleri gerekmektedir. Web dünyası bir bütün olarak düşünüldüğünde artık web sitesi ve sosyal ağ kavramları ayrı düşünülemiyor. Birçok markalaşmış firma sitelerinde sosyal ağlara ait butonları görmüşsünüzdür. Bu markaların da bu alana önem verdiklerinin bir göstergesidir. Web sitenizin tasarımını yaptırdıktan sonra sosyal medya danışmanlığı almanız lüks değil, bir ihtiyaçtır.