Reklam Danışmanlığı

Mevcut reklam bütçenizle daha geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız, reklam danışmanlığında bizi tercih edin.

Sirenox Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak piyasada faaliyet gösteren firmanızın, piyasadaki varlığını duyurmak veya ürün, hizmetleriyle ilgili pazar payını büyütmek, markalaşma yolunda hedef kitlede bilinirliğinizi arttırmak, benzer ürün veya hizmetlerle rekabet edebilmek amacıyla size reklam danışmalığımız ile yardımcı oluyoruz.


İnternet Reklamcılığı Nedir?

Gazete, televizyon, radyo gibi klasik mecralarla karşılaştırıldığında, hem ölçümlendirilebilir olması hem de daha düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesi ile ciddi anlamda avantaj sağlamaktadır. İnternet’in son yıllarda kazandığı ivme ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğunu düşünürsek; “İnternet Reklamcılığı” hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en etkin şekilde tanıtmanızı sağlayacak reklamcılık türüdür.

İnternet Reklamcılığı; öncelikle hedef kitleye direk ulaşarak reklamcılığın asıl amacına hizmet eden, çeşitli ölçüm yöntemleriyle reklam verene stratejik önem taşıyacak raporlar sunabilen ve geri dönüşümü belgeleyebilen, diğer mecralara oranla daha direkt çözümler sağlarken bunu çok daha düşük bütçelere çözümleyebilen, oldukça karlı bir yatırımdır.

İnternet Reklamcılığı; kolay ölçümlenebilir olması, düşük maliyet ile yüksek görüntülenme oranına sahip olması ve direkt olarak hedeflenen kitleye ulaşmasından dolayı, tüm dünyada reklam verenler tarafından tercih edilen bir reklamcılık dalıdır.

İnternet Reklamcılığı sizi hedef müşterilerinizle buluşturacak.

Sirenox reklam danışmanınız reklam kampanyaları ve bütçeleri olabildiğince optimize ederek en doğru fiyatla, en düşük maliyetlerde olabildiğince fazla müşteri çekmenizi sağlayacaktır.

Internet reklamlarının maliyeti diğer reklam seçeneklerinden çok daha düşük. Reklam giderlerinizin kontrolünü tam olarak sağlayabiliyorsunuz, tıklama başına ya da gösterim başına bedeller ödeyebiliyorsunuz. İnternet reklamları sizi tam anlamıyla hedef kitlenize ulaştırıyor. Hedeflediğiniz özelliklerde insanlara ulaşabiliyorsunuz. Hali hazırda verdiğiniz hizmeti arayan insanların sizi aniden bulmasını sağlayabiliyorsunuz.